3SU11036AA403AA0 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
Siemens
På lager: 0
Datablad
Parametrisk ækvivalent
Siemens
På lager: 0
Datablad
LED Panelindikator Grøn Diffus 110V Fjederterminal
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
3SU11036AA403AA0
DigiKeys varenummer
3473-3SU11036AA403AA0-ND
Producenter
Producentens varenummer
3SU11036AA403AA0
Beskrivelse
LED PNL IND GRN DIF 22MM SRW TER
Producentens standard leveringstid
4 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
3SU11036AA403AA0 Modeller
Kategori
Spænding
110V
Producenter
Paneludstansning-form
Rund
Serie
Paneludstansning-dimensioner
0,88" (22,30mm)
Emballage
Boks
Linsestørrelse
22,00mm diam.