3RQ30531SG30
DigiKeys varenummer
3473-3RQ30531SG30-ND
Producenter
Producentens varenummer
3RQ30531SG30
Beskrivelse
RELAY GEN PURP SPST 3A 110-230V
Producentens standard leveringstid
4 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Universal Relæ SPST-NO (1 Form A) 110 – 230VAC/DC Spole DIN-skinne
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
3RQ30531SG30 Modeller
Kategori
Belastning - Maks omskiftning
90W
Mfr
Spoletype
Ikke-låsende
Serie
Funktioner
Indikator med lys
Emballage
Boks
Termineringsudformning
Skrueterminal
Varestatus
Aktiv
Driftstid
3 ms
Monteringstype
Frakoblingstid
10 ms
Spolespænding
Driftstemperatur
-25°C – 60°C
Kontaktform
SPST-NO (1 Form A)
Godkendelsesagentur
CCC, CSA, EAC, UL
Kontaktnormering (Strøm)
3 A
Relætype
Switch-spænding
30VDC - maks.