3RE41215CA354SF6
DigiKeys varenummer
3473-3RE41215CA354SF6-ND
Producenter
Producentens varenummer
3RE41215CA354SF6
Beskrivelse
NON-REV MTR STR, FRAME SZ 00
Producentens standard leveringstid
4 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Motorstarter 120VAC Forsyning 600V belastning
Kategori
Antal motorer
1
Producenter
Siemens
Spænding - Belastning
600V
Emballage
Boks
Watt - Belastning
3728 W
Varestatus
Aktiv
Spænding - Forsyning
120VAC
Type
Modul
Monteringstype
Chassismontering
Motortype
AC-motor
Driftstemperatur
-20°C – 40°C