TEM96A-80-80-2.0
DigiKeys varenummer
3153-TEM96A-80-80-2.0-ND
Producenter
Producentens varenummer
TEM96A-80-80-2.0
Beskrivelse
RF EMI ABSORB SHEET 3.15"X3.15"
Producentens standard leveringstid
4 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
RF EMI Absorberende ark - Polymerharpiks Ledende 3,150" (80,00mm) X 3,150" (80,00mm) X 0,079" (2,00mm)
Kategori
Bredde
3,150" (80,00mm)
Producenter
Shiu Li Technology Co., Ltd.
Tykkelse - Samlet
0,079" (2,00mm)
Emballage
Pose
Driftstemperatur
-60°C – 180°C
Varestatus
Aktiv
Klæbemiddel
Ledende
Type
Absorberende ark
Materiale
Polymerharpiks
Form
Kvadratisk
Holdbarhed
120 måneder
Længde
3,150" (80,00mm)