S282-320-320-2.0
DigiKeys varenummer
3153-S282-320-320-2.0-ND
Producenter
Producentens varenummer
S282-320-320-2.0
Beskrivelse
THERM PAD 320X320MM PINK
Producentens standard leveringstid
4 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Køleplader Pink 320,00mm x 320,00mm Kvadratisk
Kategori
Tykkelse
0,0790" (2,000mm)
Producenter
Shiu Li Technology Co., Ltd.
Support, bærer
Glasfiber
Serie
Farve
Pink
Emballage
Pose
Termisk ledningsevne
1,7W/m-K
Varestatus
Aktiv
Holdbarhed
120 måneder
Brug
Varmeledende
Holdbarhed start
Afsendelsesdato
Type
Interface-pad, Ark
Opbevarings-/kølingstemperatur
Rumtemperatur
Form
Kvadratisk
Grundlæggende varenummer
Omrids
320,00mm x 320,00mm