MWSD1005CR10HT
DigiKeys varenummer
3442-MWSD1005CR10HTTR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
MWSD1005CR10HT
Beskrivelse
FIXED IND 100NH 130MA 2.06 OHM
Producentens standard leveringstid
14 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
100 nH Uskærmet Tromlekerne, trådviklet Induktor 130 mA 2,06Ohm maks. 0402 (1005 metrisk)
Kategori
DC-modstand (DCR)
2,06Ohm maks.
Mfr
Q @ frek.
24 @ 250MHz
Serie
Frekvens - Selvresonans
1,5GHz
Emballage
Tape & Reel (TR)
Driftstemperatur
-40°C – 125°C
Varestatus
Aktiv
Induktansfrekvens - Test
250 MHz
Type
Tromlekerne, trådviklet
Monteringstype
Overflademontering
Materiale - Kerne
Pakke/hus
0402 (1005 metrisk)
Induktans
Leverandørs enhedspakning
0402
Tolerance
±3%
Størrelse/dimension
0,043" L x 0,024" B (1,10mm x 0,60mm)
Strømklassificering (AMPS)
Højde - Monteret (maks.)
0,026" (0,65mm)