MWSD1005CP12NHSTF
DigiKeys varenummer
3442-MWSD1005CP12NHSTFTR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
MWSD1005CP12NHSTF
Beskrivelse
FIXED IND 12NH 1.2A 100 MOHM SMD
Producentens standard leveringstid
14 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
12 nH Uskærmet Tromlekerne, trådviklet Induktor 1.2 A 100mOhm maks. 0402 (1005 metrisk)
Kategori
DC-modstand (DCR)
100mOhm maks.
Mfr
Q @ frek.
28 @ 250MHz
Serie
Frekvens - Selvresonans
4,4GHz
Emballage
Tape & Reel (TR)
Driftstemperatur
-40°C – 125°C
Varestatus
Aktiv
Induktansfrekvens - Test
250 MHz
Type
Tromlekerne, trådviklet
Monteringstype
Overflademontering
Materiale - Kerne
Pakke/hus
0402 (1005 metrisk)
Induktans
Leverandørs enhedspakning
0402
Tolerance
±3%
Størrelse/dimension
0,043" L x 0,024" B (1,10mm x 0,60mm)
Strømklassificering (AMPS)
Højde - Monteret (maks.)
0,028" (0,70mm)