SXTF321532768G10F
DigiKeys varenummer
5852-SXTF321532768G10FTR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
SXTF321532768G10F
Beskrivelse
CRYSTAL 32.7680KHZ 9PF SMD
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
32.768 kHz ±10ppm Krystaller 9pF 70 kOhms 2-SMD, ingen leder
Kategori
Belastningskapacitans
9pF
Mfr
ESR (ækvivalent seriemodstand)
70 kOhms
Serie
Driftstilstand
Fundamental
Emballage
Tape & Reel (TR)
Driftstemperatur
-40°C – 85°C
Varestatus
Aktiv
Monteringstype
Overflademontering
Type
kHz krystal (stemmegaffel)
Pakke/hus
Frekvens
32.768 kHz
Størrelse/dimension
0,126" L x 0,059" B (3,20mm x 1,50mm)
Frekvenstolerance
±10ppm
Højde - Monteret (maks.)
0,031" (0,80mm)