SX7M33.000B20F30TNN
DigiKeys varenummer
5852-SX7M33.000B20F30TNNTR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
SX7M33.000B20F30TNN
Beskrivelse
XTAL OSC XO 33.0000MHz CMOS SMD
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
33 MHz XO (standard) CMOS Oscillator 3,3V Aktivér/deaktiver 4-SMD, ingen leder
Spænding - Forsyning
3,3V
Serie
Frekvensstabilitet
±50ppm
Driftstemperatur
-40°C – 85°C
Strøm - Forsyning (maks.)
10mA
Størrelse/dimension
0,276" L x 0,197" B (7,00mm x 5,00mm)
Højde - Monteret (maks.)
0,059" (1,50mm)