SX7M10.000B10G40TNN
DigiKeys varenummer
5852-SX7M10.000B10G40TNNTR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
SX7M10.000B10G40TNN
Beskrivelse
XTAL OSC XO 10.0000MHZ CMOS SMD
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
10 MHz XO (standard) CMOS Oscillator 3,3V Aktivér/deaktiver 4-SMD, ingen leder
Kategori
Output
CMOS
Mfr
Spænding - Forsyning
3,3V
Serie
Frekvensstabilitet
±50ppm
Emballage
Tape & Reel (TR)
Driftstemperatur
-40°C – 105°C
Varestatus
Aktiv
Strøm - Forsyning (maks.)
10mA
Resonatorbase
Monteringstype
Overflademontering
Type
Pakke/hus
4-SMD, ingen leder
Frekvens
Størrelse/dimension
0,276" L x 0,197" B (7,00mm x 5,00mm)
Funktion
Aktivér/deaktiver
Højde - Monteret (maks.)
0,051" (1,30mm)