SX5M24.576B20F30TNF
DigiKeys varenummer
5852-SX5M24.576B20F30TNFTR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
SX5M24.576B20F30TNF
Beskrivelse
XTAL OSC XO 24.5760MHz CMOS SMD
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
24.576 MHz XO (standard) CMOS Oscillator 3,3V Aktivér/deaktiver 4-SMD, ingen leder
Kategori
Output
CMOS
Mfr
Spænding - Forsyning
3,3V
Serie
Frekvensstabilitet
±50ppm
Emballage
Tape & Reel (TR)
Driftstemperatur
-40°C – 85°C
Varestatus
Aktiv
Strøm - Forsyning (maks.)
10mA
Resonatorbase
Monteringstype
Overflademontering
Type
Pakke/hus
4-SMD, ingen leder
Frekvens
Størrelse/dimension
0,197" L x 0,126" B (5,00mm x 3,20mm)
Funktion
Aktivér/deaktiver
Højde - Monteret (maks.)
0,047" (1,20mm)