SX3M50.000B20F30TNN
DigiKeys varenummer
5852-SX3M50.000B20F30TNNTR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
SX3M50.000B20F30TNN
Beskrivelse
XTAL OSC XO 50.0000MHz CMOS SMD
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
50 MHz XO (standard) CMOS Oscillator 3,3V Aktivér/deaktiver 4-SMD, ingen leder
Kategori
Output
CMOS
Mfr
Spænding - Forsyning
3,3V
Serie
Frekvensstabilitet
±50ppm
Emballage
Tape & Reel (TR)
Driftstemperatur
-40°C – 85°C
Varestatus
Aktiv
Strøm - Forsyning (maks.)
20mA
Resonatorbase
Monteringstype
Overflademontering
Type
Pakke/hus
4-SMD, ingen leder
Frekvens
Størrelse/dimension
0,126" L x 0,098" B (3,20mm x 2,50mm)
Funktion
Aktivér/deaktiver
Højde - Monteret (maks.)
0,043" (1,10mm)