SX3M16.000B20F30TNN
DigiKeys varenummer
5852-SX3M16.000B20F30TNNTR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
SX3M16.000B20F30TNN
Beskrivelse
XTAL OSC XO 16.0000MHz CMOS SMD
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
16 MHz XO (standard) CMOS Oscillator 3,3V Aktivér/deaktiver 4-SMD, ingen leder
Kategori
Output
CMOS
Mfr
Spænding - Forsyning
3,3V
Serie
Frekvensstabilitet
±50ppm
Driftstemperatur
-40°C – 85°C
Strøm - Forsyning (maks.)
10mA
Størrelse/dimension
0,126" L x 0,098" B (3,20mm x 2,50mm)
Højde - Monteret (maks.)
0,043" (1,10mm)