SX3M16.000B10G40TNN
DigiKeys varenummer
5852-SX3M16.000B10G40TNNTR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
SX3M16.000B10G40TNN
Beskrivelse
XTAL OSC XO 16.0000MHZ CMOS SMD
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
16 MHz XO (standard) CMOS Oscillator 3,3V Aktivér/deaktiver 4-SMD, ingen leder
Kategori
Spænding - Forsyning
3,3V
Mfr
Frekvensstabilitet
±50ppm
Serie
Driftstemperatur
-40°C – 105°C
Strøm - Forsyning (maks.)
10mA
Type
Leverandørs enhedspakning
4-VDFN (3,2x2,5)
Frekvens
Størrelse/dimension
0,126" L x 0,098" B (3,20mm x 2,50mm)
Højde - Monteret (maks.)
0,037" (0,95mm)