LS027B7DH01A
DigiKeys varenummer
425-2908-ND
Producenter
Producentens varenummer
LS027B7DH01A
Beskrivelse
GRAPHIC DISPLAY TFT - 2.7"
Producentens standard leveringstid
28 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Displaymoduler – LCD grafisk Reflekterende TFT - sort-hvid Seriel 2,7" (68,58mm) 400 x 240
Kategori
Synligt område
58,80mm B x 35,28mm H
Producenter
Sharp Microelectronics
Bagbelysning
Uden bagbelysning
Emballage
Bulk
Pixelopløsning
400 x 240
Varestatus
Aktiv
Interface
Seriel
Displaytype
TFT - sort-hvid
Punktafstand
0,15mm B x 0,15mm H
Displaytilstand
Reflekterende
Grundlæggende varenummer
Diagonal skærmstørrelse
2,7" (68,58mm)