PM2260D25VH
DigiKeys varenummer
PM2260D25VH-ND
Producenter
Producentens varenummer
PM2260D25VH
Beskrivelse
RELAY SSR 600V 25A PNL MNT
Producentens standard leveringstid
16 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Solid State kontaktor SPST-NO (1 Form A) 25 A 48 – 600V Chassismontering Skrueterminal
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
PM2260D25VH Modeller
Produktegenskaber
Filtrer lignende produkter
Kategori
Udgangstype
AC, Nulgennemgang
Producenter
Sensata-Crydom
Belastningsstrøm
25 A
Serie
Spænding - Input
4 – 32VDC
Emballage
Bulk
Spænding - Belastning
48 – 600V