HAC60D150-10
DigiKeys varenummer
CC2735-ND
Producenter
Producentens varenummer
HAC60D150-10
Beskrivelse
SOLID STATE RELAY 600 V
Producentens standard leveringstid
8 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Solid State kontaktor SPST-NO (1 Form A) 150 A 48 – 660V Chassismontering Stift
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
HAC60D150-10 Modeller
Produktegenskaber
Filtrer lignende produkter
Kategori
Udgangstype
AC
Producenter
Sensata-Crydom
Belastningsstrøm
150 A
Serie
Spænding - Input
4 – 32VDC
Emballage
Bulk
Spænding - Belastning
48 – 660V