DR22C60A32VRJ
DigiKeys varenummer
172-DR22C60A32VRJ-ND
Producenter
Producentens varenummer
DR22C60A32VRJ
Beskrivelse
SSR RELAY, DIN RAIL MOUNT 22.5MM
Producentens standard leveringstid
16 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Solid State Fotokoblet relæ (fotorelæ) SPST-NO (1 Form A)
Kategori
Udgangstype
AC
Mfr
Spænding - Input
90 – 280VAC/DC
Serie
Spænding - Belastning
48 V ~ 600 V
Emballage
Bulk
Belastningsstrøm
32 A
Varestatus
Aktiv
Termineringsudformning
Fjederterminal
Monteringstype
DIN-skinne
Driftstemperatur
-40°C – 80°C