CN240A24
DigiKeys varenummer
CC1745-ND
Producenter
Producentens varenummer
CN240A24
Beskrivelse
SSR RELAY SPST-NO 2A 24-280V
Producentens standard leveringstid
14 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Solid State Fotokoblet relæ (fotorelæ) SPST-NO (1 Form A) 4-SIP
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
CN240A24 Modeller
Kategori
Spænding - Input
15 – 30VDC
Mfr
Spænding - Belastning
24 V ~ 280 V
Serie
Belastningsstrøm
2 A
Emballage
Bulk
Termineringsudformning
Pc-ben
Varestatus
Aktiv
Driftstemperatur
-20°C – 80°C