C53TP50C-10
DigiKeys varenummer
2266-C53TP50C-10-ND
Producenter
Producentens varenummer
C53TP50C-10
Beskrivelse
SSR RELAY 3PST-NO 50A 48-530V
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Solid State Fotokoblet relæ (fotorelæ) 3PST-NO (3 Form A) Modul
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
C53TP50C-10 Modeller
Kategori
Spænding - Input
180 – 280VAC
Mfr
Spænding - Belastning
48 V ~ 530 V
Serie
Belastningsstrøm
50 A
Emballage
Boks
Termineringsudformning
Skrueterminal
Varestatus
Aktiv
Driftstemperatur
-40°C – 80°C