TS30013-M033QFNR
DigiKeys varenummer
TS30013-M033QFNRTR-ND - Tape & Reel (TR)
TS30013-M033QFNRCT-ND - Afskåret tape (CT)
TS30013-M033QFNRDKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
TS30013-M033QFNR
Beskrivelse
IC REG BUCK 3.3V 3A 16QFN
Producentens standard leveringstid
6 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Buck Koblingsregulator IC Positiv Fast 3,3V 1 Output 3A 16-VFQFN eksponeret overflade
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
TS30013-M033QFNR Modeller
Kategori
Spænding - Input (maks.)
18V
Mfr
Spænding - Output (min./fast)
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Strøm - Output
Varestatus
Aktiv
Frekvens - Switching
1MHz
Funktion
Nedtransformering (step-down)
Synkron ensretter
Ja
Outputkonfiguration
Positiv
Driftstemperatur
-40°C – 125°C (TJ)
Topologi
Monteringstype
Overflademontering
Udgangstype
Pakke/hus
Antal output
1
Leverandørs enhedspakning
16-QFN (3x3)
Spænding - Input (min.)
4,5V