20D2-11LD
DigiKeys varenummer
4316-20D2-11LD-ND
Producenter
Producentens varenummer
20D2-11LD
Beskrivelse
NTC THERMISTORS 20OHMS 2AMPS STR
Producentens standard leveringstid
12 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
NTC-termistorer 20 Skive 11mm
Kategori
B værdi tolerance
±5%
Producenter
Semitec USA Corp
B25/85
3000K
Serie
Driftstemperatur
-50°C – 170°C
Emballage
Bulk
Længde - Ledning
0,79" (20,00mm)
Varestatus
Aktiv
Monteringstype
Hulmontering
Modstand i Ohm @ 25°C
20
Pakke/hus
Skive 11mm
Modstandstolerance
±15%