OPS2X4-200-15-A-1-CU
DigiKeys varenummer
4106-OPS2X4-200-15-A-1-CU-ND
Producenter
Producentens varenummer
OPS2X4-200-15-A-1-CU
Beskrivelse
AC/DC CONVERTER 15V 130W
Producentens standard leveringstid
14 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Åben ramme AC-DC-omformere 1 Output 15V 90 – 264VAC, 127 – 370VDC Indgang
Kategori
Effekt (Watt)
Mfr
Applikationer
ITE (kommerciel), Medicinal
Serie
Spænding - Isolering
4 kV
Emballage
Boks
Effektivitet
91%
Varestatus
Aktiv
Driftstemperatur
-40°C – 70°C (med reduktion)
Type
Åben ramme
Funktioner
Justerbart output, Egnet til DC-indgang, PFC, Standbyudgang, Universalindgang
Antal output
1
Monteringstype
Chassismontering
Spænding - Input
90 – 264VAC, 127 – 370VDC
Størrelse/dimension
4,00" L x 2,00" B x 1,16" H (101,6mm x 50,8mm x 29,5mm)
Spænding - Output 1
15V
Godkendelsesagentur
cULus
Strøm - Output 1
13.33 A