KE10.6100.151
DigiKeys varenummer
486-2279-ND
Producenter
Producentens varenummer
KE10.6100.151
Beskrivelse
PWR ENT MOD RCPT IEC320-C14 PNL
Producentens standard leveringstid
9 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Strømindgangsstik Koblingsstik, Hanblade - Modul IEC 320-C14 Panelmontering, Flange
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
KE10.6100.151 Modeller
Kategori
Indeholder sikring
Ja (Sikring ikke inkluderet)
Producenter
SCHURTER Inc.
Monteringstype
Panelmontering, Flange
Serie
Terminering
Quick-konnekt - 0,189" (4,8mm)
Emballage
Bulk
Funktioner
Spændingsvælger
Varestatus
Aktiv
Sikringsholder, skuffe
Skuffe sælges separat
Stikforbindelse udformning
IEC 320-C14
Paneludstansning-dimensioner
Rektangulær - 27,50mm x 52,50mm
Stikforbindelse type
Koblingsstik, Hanblade - Modul
Klassifikation for materiales brandfarlighed
UL94V-0
Nominel strøm - Enhedsindgang
10A
IP (Ingress Protection)
IP40
Nominel spænding - Enhedsindgang
250VAC