SSP1A4125BDT
DigiKeys varenummer
4008-SSP1A4125BDT-ND
Producenter
Producentens varenummer
SSP1A4125BDT
Beskrivelse
SSR RELAY SPST-NO 125A 48-660V
Producentens standard leveringstid
5 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Solid State Fotokoblet relæ (fotorelæ) SPST-NO (1 Form A) Hockeypuk
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
SSP1A4125BDT Modeller
Kategori
Spænding - Input
4 – 32VDC
Mfr
Spænding - Belastning
48 V ~ 660 V
Serie
Belastningsstrøm
125 A
Emballage
Boks
Termineringsudformning
Skrueterminal
Varestatus
Aktiv
Driftstemperatur
-40°C – 80°C