QOU31001042 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
Schneider Electric
På lager: 0
Datablad
Afbrydere Termomagnetisk 100A 240 V AC 48 V DC Arm DIN-skinne
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
QOU31001042
DigiKeys varenummer
4008-QOU31001042-ND
Producenter
Producentens varenummer
QOU31001042
Beskrivelse
MINIATURE CIRCUIT BREAKER 240V 1
Producentens standard leveringstid
5 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Kategori
Strømklassificering (AMPS)
100A
Producenter
Schneider Electric
Spændingsklassifikation - AC
240 V
Serie
Spændingsklassifikation - DC
48 V