NSYTRV102 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
Schneider Electric
På lager: 0
Datablad
Klemme-stik 2 Positioner Gennemføring Grå
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
NSYTRV102
DigiKeys varenummer
4008-NSYTRV102-ND
Producenter
Producentens varenummer
NSYTRV102
Beskrivelse
SCREW TERMINAL, 2PTS, 10MM GREY
Producentens standard leveringstid
5 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Datablad
EDA/CAD-modeller
NSYTRV102 Modeller
Kategori
Strøm - IEC
57 A
Producenter
Schneider Electric
Spænding - IEC
1000V
Serie
Strøm - UL
65 A
Emballage
Boks
Spænding - UL
600V
Varestatus
Aktiv
Trådtykkelse eller område - mm²
0,5-16mm²
Type
Gennemføring
Farve
Grå
Antal positioner
2
Materiale - Isolering
Polyamid (PA66), Nylon 6/6
Antal niveauer
1
Klassifikation for materiales brandfarlighed
UL94V-0
Terminal - Bredde
10,2mm
Afisoleringslængde
10mm