NSYTRR24
DigiKeys varenummer
4008-NSYTRR24-ND
Producenter
Producentens varenummer
NSYTRR24
Beskrivelse
SPRING TERMINAL, 4PTS, 2,5MM GRE
Producentens standard leveringstid
5 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Klemme-stik 4 Positioner Gennemføring Grå
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
NSYTRR24 Modeller
Kategori
Strøm - IEC
24 A
Producenter
Schneider Electric
Spænding - IEC
800V
Serie
Strøm - UL
20 A
Emballage
Boks
Spænding - UL
600V
Varestatus
Aktiv
Trådtykkelse eller område - mm²
0,08-4mm²
Type
Gennemføring
Farve
Grå
Antal positioner
4
Materiale - Isolering
Polyamid (PA66), Nylon 6/6
Antal niveauer
1
Klassifikation for materiales brandfarlighed
UL94V-0
Terminal - Bredde
5,2mm
Afisoleringslængde
10mm