NSYTBS292412HT
DigiKeys varenummer
4008-NSYTBS292412HT-ND
Producenter
Producentens varenummer
NSYTBS292412HT
Beskrivelse
BOX ABS GRY /CL 11.46"L X 9.49"W
Detaljeret beskrivelse
Boks Plastic, ABS Lysegrå, Klart dæksel/dør Hylster medfølger 11,457" L x 9,488" B (291,00mm x 241,00mm) X 5,039" (128,00mm)
EDA/CAD-modeller
NSYTBS292412HT Modeller
Kategori
Område (L x B)
109in² (700cm²)
Farve
Lysegrå, Klart dæksel/dør
Tykkelse
0,315" (8,00mm)
Størrelse/dimension
11,457" L x 9,488" B (291,00mm x 241,00mm)
Klassificeringer
Højde
5,039" (128,00mm)