NSYTBS24198
DigiKeys varenummer
4008-NSYTBS24198-ND
Producenter
Producentens varenummer
NSYTBS24198
Beskrivelse
BOX ABS LGT GRY 9.49"L X 7.64""W
Detaljeret beskrivelse
Boks Plastic, ABS Lysegrå Hylster medfølger 9,488" L x 7,638" B (241,00mm x 194,00mm) X 3,425" (87,00mm)
EDA/CAD-modeller
NSYTBS24198 Modeller
Kategori
Område (L x B)
72,5in² (468cm²)
Farve
Lysegrå
Tykkelse
0,315" (8,00mm)
Størrelse/dimension
9,488" L x 7,638" B (241,00mm x 194,00mm)
Klassificeringer
Højde
3,425" (87,00mm)