NSYTBP342916HT
DigiKeys varenummer
4008-NSYTBP342916HT-ND
Producenter
Producentens varenummer
NSYTBP342916HT
Beskrivelse
BOX PLAS GRY /CL 13.43"LX11.46"W
Producentens standard leveringstid
5 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Boks Plastik, polykarbonat (PC) Lysegrå, Klart dæksel/dør Hylster medfølger 13,425" L x 11,457" B (341,00mm x 291,00mm) X 6,614" (168,00mm)
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
NSYTBP342916HT Modeller
Kategori
Område (L x B)
154in² (994cm²)
Mfr
Design
Hylster medfølger
Emballage
Bulk
Materiale
Varestatus
Aktiv
Farve
Lysegrå, Klart dæksel/dør
Containertype
Boks
Tykkelse
0,315" (8,00mm)
Størrelse/dimension
13,425" L x 11,457" B (341,00mm x 291,00mm)
Klassificeringer
Højde
6,614" (168,00mm)