NSYCRN86200T
DigiKeys varenummer
4008-NSYCRN86200T-ND
Producenter
Producentens varenummer
NSYCRN86200T
Beskrivelse
ENCLOSURE STEEL 31.5"L X 23.62"W
Producentens standard leveringstid
5 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Kabinet Metal, Stål Lysegrå, Klart dæksel/dør Hængslet dør 31,496" L x 23,622" B (800,00mm x 600,00mm) X 7,874" (200,00mm)
EDA/CAD-modeller
NSYCRN86200T Modeller
Kategori
Højde
7,874" (200,00mm)
Mfr
Område (L x B)
744in² (4800cm²)
Emballage
Bulk
Design
Hængslet dør
Farve
Lysegrå, Klart dæksel/dør
Størrelse/dimension
31,496" L x 23,622" B (800,00mm x 600,00mm)