NSYCRN65150P
DigiKeys varenummer
4008-NSYCRN65150P-ND
Producenter
Producentens varenummer
NSYCRN65150P
Beskrivelse
ENCLOSURE STL 23.62"L X 19.69"W
Producentens standard leveringstid
5 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Kabinet Metal, Stål Lysegrå Hængslet dør X 5,906" (150,00mm)
EDA/CAD-modeller
NSYCRN65150P Modeller
Kategori
Højde
5,906" (150,00mm)
Mfr
Område (L x B)
465in² (3000cm²)
Emballage
Bulk
Design
Hængslet dør
Farve
Lysegrå
Størrelse/dimension
23.622" L x 19.685" W (600.00mm x 500.00mm)