NSYCRN64150P
DigiKeys varenummer
4008-NSYCRN64150P-ND
Producenter
Producentens varenummer
NSYCRN64150P
Beskrivelse
ENCLOSURE STL 23.62"L X 15.75"W
Producentens standard leveringstid
5 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Kabinet Metal, Stål Lysegrå Hængslet dør 23,622" L x 15,748" B (600,00mm x 400,00mm) X 5,906" (150,00mm)
EDA/CAD-modeller
NSYCRN64150P Modeller
Kategori
Højde
5,906" (150,00mm)
Mfr
Område (L x B)
372in² (2400cm²)
Emballage
Bulk
Design
Hængslet dør
Farve
Lysegrå
Størrelse/dimension
23,622" L x 15,748" B (600,00mm x 400,00mm)