NSYCRN55250P
DigiKeys varenummer
4008-NSYCRN55250P-ND
Producenter
Producentens varenummer
NSYCRN55250P
Beskrivelse
ENCLOSURE STL 19.69"L X 19.69"W
Producentens standard leveringstid
5 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Kabinet Metal, Stål Lysegrå Hængslet dør X 9,843" (250,00mm)
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
NSYCRN55250P Modeller
Kategori
Højde
9,843" (250,00mm)
Mfr
Område (L x B)
388in² (2500cm²)
Emballage
Bulk
Design
Hængslet dør
Varestatus
Aktiv
Materiale
Containertype
Kabinet
Farve
Lysegrå
Størrelse/dimension
19.685" L x 19.685" W (500.00mm x 500.00mm)