NSYCRN44200P
DigiKeys varenummer
4008-NSYCRN44200P-ND
Producenter
Producentens varenummer
NSYCRN44200P
Beskrivelse
ENCLOSURE STL 15.75"L X 15.75"W
Producentens standard leveringstid
5 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Kabinet Metal, Stål Lysegrå Hængslet dør X 7,874" (200,00mm)
EDA/CAD-modeller
NSYCRN44200P Modeller
Kategori
Højde
7,874" (200,00mm)
Mfr
Område (L x B)
248in² (1600cm²)
Emballage
Bulk
Design
Hængslet dør
Farve
Lysegrå
Størrelse/dimension
15.748" L x 15.748" W (400.00mm x 400.00mm)