NSYCRN44200
DigiKeys varenummer
4008-NSYCRN44200-ND
Producenter
Producentens varenummer
NSYCRN44200
Beskrivelse
ENCLOSURE STL 15.75"L X 15.75"W
Producentens standard leveringstid
8 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Kabinet Metal, Stål Grå Hylster medfølger X 7,874" (200,00mm)
EDA/CAD-modeller
NSYCRN44200 Modeller
Kategori
Højde
7,874" (200,00mm)
Mfr
Område (L x B)
248in² (1600cm²)
Emballage
Boks
Design
Hylster medfølger
Farve
Grå
Størrelse/dimension
15.748" L x 15.748" W (400.00mm x 400.00mm)