NSYCRN43200P
DigiKeys varenummer
4008-NSYCRN43200P-ND
Producenter
Producentens varenummer
NSYCRN43200P
Beskrivelse
ENCLOSURE STL 15.75"L X 11.81"W
Producentens standard leveringstid
5 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Kabinet Metal, Stål Lysegrå Hængslet dør 15,748" L x 11,811" B (400,00mm x 300,00mm) X 7,874" (200,00mm)
EDA/CAD-modeller
NSYCRN43200P Modeller
Kategori
Højde
7,874" (200,00mm)
Mfr
Område (L x B)
186in² (1200cm²)
Emballage
Bulk
Design
Hængslet dør
Farve
Lysegrå
Størrelse/dimension
15,748" L x 11,811" B (400,00mm x 300,00mm)