NSYCRN33200T
DigiKeys varenummer
4008-NSYCRN33200T-ND
Producenter
Producentens varenummer
NSYCRN33200T
Beskrivelse
ENCLOSURE STL 11.81"L X 11.81"W
Producentens standard leveringstid
5 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Kabinet Metal, Stål Lysegrå, Klart dæksel/dør Hængslet dør 11,811" L x 11,811" B (300,00mm x 300,00mm) X 7,874" (200,00mm)
EDA/CAD-modeller
NSYCRN33200T Modeller
Kategori
Højde
7,874" (200,00mm)
Mfr
Område (L x B)
140in² (900cm²)
Emballage
Bulk
Design
Hængslet dør
Farve
Lysegrå, Klart dæksel/dør
Størrelse/dimension
11,811" L x 11,811" B (300,00mm x 300,00mm)