NSYCRN33150
DigiKeys varenummer
4008-NSYCRN33150-ND
Producenter
Producentens varenummer
NSYCRN33150
Beskrivelse
ENCLOSURE STL 11.81"L X 11.81"W
Producentens standard leveringstid
8 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Kabinet Metal, Stål Grå Hylster medfølger 11,811" L x 11,811" B (300,00mm x 300,00mm) X 5,906" (150,00mm)
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
NSYCRN33150 Modeller
Kategori
Højde
5,906" (150,00mm)
Mfr
Område (L x B)
140in² (900cm²)
Emballage
Boks
Design
Hylster medfølger
Varestatus
Aktiv
Materiale
Containertype
Kabinet
Farve
Grå
Størrelse/dimension
11,811" L x 11,811" B (300,00mm x 300,00mm)