LUCA18BL
DigiKeys varenummer
4008-LUCA18BL-ND
Producenter
Producentens varenummer
LUCA18BL
Beskrivelse
STD CONTROL 4.5-18A 24VDC
Producentens standard leveringstid
5 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Styreenhed 24V, 18A
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
LUCA18BL Modeller
Kategori
Tilbehørstype
Styreenhed
Producenter
Schneider Electric
Brug
Motorstarter
Serie
Specifikationer
24V, 18A