LJL36600U33X
DigiKeys varenummer
4008-LJL36600U33X-ND
Producenter
Producentens varenummer
LJL36600U33X
Beskrivelse
MOLDED CASE CIRCUIT BREAKER 480V
Producentens standard leveringstid
5 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Afbrydere Solid State 600A 600 V AC DC Vippekontakt Chassismontering
Kategori
Strømklassificering (AMPS)
600A
Producenter
Schneider Electric
Spændingsklassifikation - AC
600 V