LC1G330EHEA
DigiKeys varenummer
4008-LC1G330EHEA-ND
Producenter
Producentens varenummer
LC1G330EHEA
Beskrivelse
CONTACTORTESYSGIGA330 3P ADV48-1
Detaljeret beskrivelse
Kontaktor 3PST-NO (3 Form A) 330 A 48 ~ 130VAC/DC Spole Chassismontering
EDA/CAD-modeller
LC1G330EHEA Modeller
Kategori
Kontaktnormering (Strøm)
330 A
Switch-spænding
1000VAC, 460VDC - Maks
Termineringsudformning
Kabelskoboks
Driftstemperatur
-25°C – 60°C