LC1G115LSEN
DigiKeys varenummer
4008-LC1G115LSEN-ND
Producenter
Producentens varenummer
LC1G115LSEN
Detaljeret beskrivelse
Kontaktor 3PST-NO (3 Form A) 115 A 200 ~ 500VAC/DC Spole Chassismontering, DIN-skinne
EDA/CAD-modeller
LC1G115LSEN Modeller
Kategori
Kontaktnormering (Strøm)
115 A
Switch-spænding
690VAC - maks.
Termineringsudformning
Skrueterminal
Driftstemperatur
-25°C – 60°C