LC1G115BEEA
DigiKeys varenummer
4008-LC1G115BEEA-ND
Producenter
Producentens varenummer
LC1G115BEEA
Beskrivelse
CONTACTORTESYSGIGA115 3P ADV 24-
Producentens standard leveringstid
5 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Kontaktor 3PST-NO (3 Form A) 115 A 24 – 48VAC/DC Spole Chassismontering
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
LC1G115BEEA Modeller
Kategori
Kontaktnormering (Strøm)
115 A
Producenter
Schneider Electric
Switch-spænding
1000VAC, 460VDC - Maks
Serie
Funktioner
Hjælpekontakter
Emballage
Boks
Termineringsudformning
Kabelskoboks
Varestatus
Aktiv
Driftstemperatur
-25°C – 60°C