LC1D80P7
DigiKeys varenummer
4008-LC1D80P7-ND
Producenter
Producentens varenummer
LC1D80P7
Beskrivelse
CONTACTOR TESYS DECA 3P 80A 230V
Detaljeret beskrivelse
Kontaktor 3PST-NO (3 Form A) 80 A 230VAC Spole Chassismontering, DIN-skinne
EDA/CAD-modeller
LC1D80P7 Modeller
Kategori
Switch-spænding
690VAC, 300VDC - maks.
Driftstemperatur
-40°C – 70°C
Varestatus
Aktiv
Aktiveringsniveau-spænding
195,5VAC
Monteringstype
Chassismontering, DIN-skinne
Frigøringsniveau-spænding
69VAC
Spolespænding
230VAC
Driftstid
35 ms
Kontaktform
3PST-NO (3 Form A)
Frakoblingstid
20 ms
Kontaktnormering (Strøm)
80 A