LC1D65AP7
DigiKeys varenummer
4008-LC1D65AP7-ND
Producenter
Producentens varenummer
LC1D65AP7
Beskrivelse
TESYS 3P EVLK CTR 65A 30KW AC3 2
Detaljeret beskrivelse
Kontaktor 3PST-NO (3 Form A) 65 A 230VAC Spole Chassismontering, DIN-skinne
EDA/CAD-modeller
LC1D65AP7 Modeller
Kategori
Switch-spænding
690VAC, 300VDC - maks.
Termineringsudformning
Skrueterminal
Driftstemperatur
-40°C – 70°C
Varestatus
Aktiv
Aktiveringsniveau-spænding
184VAC
Monteringstype
Chassismontering, DIN-skinne
Frigøringsniveau-spænding
69VAC
Spolespænding
230VAC
Driftstid
26 ms
Kontaktform
3PST-NO (3 Form A)
Frakoblingstid
19 ms
Kontaktnormering (Strøm)
65 A