LC1D50AU7
DigiKeys varenummer
4008-LC1D50AU7-ND
Producenter
Producentens varenummer
LC1D50AU7
Beskrivelse
TESYS 3P EVLK CTR 50A 22KW AC3 2
Detaljeret beskrivelse
Kontaktor 3PST-NO (3 Form A) 50 A 240VAC Spole Chassismontering, DIN-skinne
EDA/CAD-modeller
LC1D50AU7 Modeller
Kategori
Switch-spænding
690VAC, 300VDC - maks.
Funktioner
Hjælpekontakter
Serie
Termineringsudformning
Skrueterminal
Driftstemperatur
-40°C – 70°C
Aktiveringsniveau-spænding
192VAC
Frigøringsniveau-spænding
72VAC
Spolespænding
240VAC
Driftstid
26 ms
Frakoblingstid
19 ms
Kontaktnormering (Strøm)
50 A