LC1D50AQ7
DigiKeys varenummer
4008-LC1D50AQ7-ND
Producenter
Producentens varenummer
LC1D50AQ7
Beskrivelse
TESYS 3P EVLK CTR 50A 22KW AC3 3
Producentens standard leveringstid
5 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Kontaktor 3PST-NO (3 Form A) 50 A 380VAC Spole Chassismontering, DIN-skinne
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
LC1D50AQ7 Modeller
Kategori
Switch-spænding
690VAC, 300VDC - maks.
Producenter
Schneider Electric
Funktioner
Hjælpekontakter
Serie
Termineringsudformning
Skrueterminal
Emballage
Boks
Driftstemperatur
-40°C – 70°C
Varestatus
Aktiv
Aktiveringsniveau-spænding
323VAC
Monteringstype
Chassismontering, DIN-skinne
Frigøringsniveau-spænding
114VAC
Spolespænding
380VAC
Driftstid
26 ms
Kontaktform
3PST-NO (3 Form A)
Frakoblingstid
19 ms
Kontaktnormering (Strøm)
50 A