LC1D40AQ7
DigiKeys varenummer
4008-LC1D40AQ7-ND
Producenter
Producentens varenummer
LC1D40AQ7
Beskrivelse
TESYS 3P EVLK CTR 40A 18,5KW AC3
Detaljeret beskrivelse
Kontaktor 3PST-NO (3 Form A) 40 A 380VAC Spole Chassismontering, DIN-skinne
EDA/CAD-modeller
LC1D40AQ7 Modeller
Kategori
Switch-spænding
690VAC, 300VDC - maks.
Termineringsudformning
Skrueterminal
Driftstemperatur
-40°C – 70°C
Varestatus
Aktiv
Aktiveringsniveau-spænding
323VAC
Monteringstype
Chassismontering, DIN-skinne
Frigøringsniveau-spænding
114VAC
Spolespænding
380VAC
Driftstid
26 ms
Kontaktform
3PST-NO (3 Form A)
Frakoblingstid
19 ms
Kontaktnormering (Strøm)
40 A